Patronujemy: 10. Danielka

sobota, 13 sierpień 2016

Między 26 a 28 sierpnia na terenie Chałupy Chemików w Ujsołach k. Żywca odbędzie się X Turystyczny Przegląd Piosenki Studenckiej "Danielka". W 2016 roku przypadają dwie okrągłe rocznice: 10. edycja Przeglądu oraz 30 lat od pierwszej Danielki. Patronujemy Festiwalowi już trzeci raz, od momentu jego wznowienia w 2013 roku. Bo historię Festiwalu podzielić można na starożytną, przypadającą na lata 1986 - 1991 oraz nowożytną, liczoną od udanej reaktywacji w 2013 roku. Po pierwszej edycji, licząc od tego historycznego momentu, Adam Drąg powiedział:
"Chałupa Chemików ta sama, góry wokół te same, ludzie tacy sami - niezależnie od tego czy są w moim wieku, czy mają mniej niż 22 lata. Muzyka na estradzie tak samo brzmi, muzyka w schronisku do rana tak samo kochana, organizatorzy perfekcyjni w uszanowaniu nas wszystkich obecnych na Danielce. Wpiszcie sobie do kalendarza Festiwal w Danielce – zrozumiecie, że w bardzo malowniczej grupie jesteśmy w miejscu, które wyzwala spokój i miłość do tego co lubimy i które pozwala także uporać się z obawami wszelakiej maści."

Również organizatorzy zapewniają, że Danielka pomimo upływu czasu nie zmienia się, a na uczestników Przeglądu czeka piękno doliny Danielki, mnóstwo pozytywnej energii, spotkania z fantastycznymi ludźmi, a także program wypełniony atrakcjami i klimatycznymi koncertami. Jak zwykle odbędzie się też koncert konkursowy oraz mecz piłki nożnej: Wykonawcy kontra Organizatorzy.

Szczegółowy program znaleźć można w naszym kalendarium oraz na stronie Przeglądu: http://festiwal.danielka.com.pl

 

Pn Wt Śr Cz Pt So N
6
7
8
9
11
13
21
23
24
27
31

Nadchodzące wydarzenia

Park im. Marszałka Edwarda Rydza-Śmigłego - Warszawa
Opera i Filharmonia Podlaska - Białystok, ul. Odeska 1
Park im. Marszałka Edwarda Rydza-Śmigłego - Warszawa
Teatr Atelier - Sopot, al. Mamuszki 2
Teatr Atelier - Sopot, al. Mamuszki 2

Facebook

SFbBox by enter-logic-seo.gr

© Wszelkie Prawa Zastrzeżone - 2018
Projekt i wykonanie CFTB.PL