"Pamiętajmy o Osieckiej" po raz trzynasty

poniedziałek, 05 kwiecień 2010
Informacja prasowa:

Pamiętajmy o OsieckiejRozpoczęła się XIII edycja Konkursu "Pamiętajmy o Osieckiej"!

Fundacja Okularnicy im. Agnieszki Osieckiej zaprasza do udziału w XIII edycji Ogólnopolskiego Konkursu "Pamiętajmy o Osieckiej" na interpretację piosenek z tekstami Agnieszki Osieckiej.    
Konkurs jest otwarty dla osób, które ukończyły 16 lat. Wystarczy wybrać dwie piosenki z tekstem Agnieszki Osieckiej i zaproponować swoją interpretację. Zgłoszenia przyjmowane są do 31 maja 2010r.
 
Karta zgłoszenia oraz wszelkie informacje dostępne są na stronie internetowej Fundacji Okularnicy lub w Biurze Prasowym konkursu.
Eliminacje odbędą się 7, 8 i 9 czerwca 2010r. w Studio Koncertowym PR im. Agnieszki Osieckiej w Warszawie.
 

Laureaci będą brać udział w warsztatach prowadzonych przez Magdalenę Smalarę i Jerzego Satanowskiego - od 9 do 14 sierpnia 2010r. Warsztaty odbywają się w niezwykłej atmosferze zaprzyjaźnionego Teatru Atelier im. Agnieszki Osieckiej w Sopocie.
Finaliści zaśpiewają także w Warszawie, w dniu 3 października, podczas koncertu finałowego w Studiu Muzycznym Polskiego Radia im. Agnieszki Osieckiej oraz 4 października podczas koncertu galowego w Teatrze Muzycznym ROMA. Dopiero podczas Gali poznamy zwycięzcę wyłonionego przez jury, którego skład tylko na razie pozostanie tajemnicą. Jak zwykle na naszych finalistów czekają liczne nagrody rzeczowe oraz nagroda pieniężna!

Konkurs odbywa się pod patronatem Prezdenta Miasta Stołecznego Warszawy.

 

Pn Wt Śr Cz Pt So N
2
3
4
8
9
11
16
23
24

Nadchodzące wydarzenia

Muszla koncertowa w parku zdrojowym - Głuchołazy, ul. Parkowa
Muszla koncertowa w parku zdrojowym - Głuchołazy, ul. Parkowa
konkurs.czplfestival@gmail.com
Amfiteatr im. M. Jacksona - Warszawa, ul. Raginisa 1 (Park Górczewska)

Facebook

SFbBox by enter-logic-seo.gr

© Wszelkie Prawa Zastrzeżone - 2018
Projekt i wykonanie CFTB.PL