15 - 16 lutego 2018r. - 22. Ogólnopolski Festiwal Piosenki Artystycznej OFPA,
 Eliminacje konkursu krajowego,
Fundacja PGE Energia Ciepła, Rybnik.

fot. Barbara Radziszewska

 

Jadwiga Demczuk-Bronowska
Jadwiga Demczuk-Bronowska
Jury
Jury
Karolina Filec
Karolina Filec
Julia Buchalik
Julia Buchalik
Sabina Naczyńska
Sabina Naczyńska
Karolina Hozer
Karolina Hozer
Martyna Pogorzelczyk
Martyna Pogorzelczyk
Eliza Ćwięczek
Eliza Ćwięczek
Tomasz Olesiński
Tomasz Olesiński
Dorota Ostrowska
Dorota Ostrowska
Marta Wachowicz-Kura
Marta Wachowicz-Kura
Marta Mańka
Marta Mańka
Zuzanna Stokłosa
Zuzanna Stokłosa
Martyna Wrona
Martyna Wrona
Mateusz Siedlecki
Mateusz Siedlecki
Kamil Owczarek
Kamil Owczarek
Aleksandra Korus
Aleksandra Korus
Michał Kosiński
Michał Kosiński
Paulina Kopeć
Paulina Kopeć
Dominika Kierpiec-Kontny
Dominika Kierpiec-Kontny
Mikołaj Król
Mikołaj Król
Marzena Michalczyk
Marzena Michalczyk
Maciek Ogrocki
Maciek Ogrocki
Karolina Micor
Karolina Micor
Angelika Lech
Angelika Lech
Tymoteusz Pawłowski
Tymoteusz Pawłowski
Kinga Błaszczyk
Kinga Błaszczyk
Dawid Bielas
Dawid Bielas
Alicja Witomska
Alicja Witomska
Sara Paczyńska
Sara Paczyńska
Konstancja Wencel
Konstancja Wencel
Klaudia Borczyk
Klaudia Borczyk
Kamila Cebula
Kamila Cebula
Marta Cienciała
Marta Cienciała
Aleksandra Kowalska
Aleksandra Kowalska
Aleksandra Nykiel
Aleksandra Nykiel
Janusz Ochocki
Janusz Ochocki
Marek Leszkiewicz
Marek Leszkiewicz
Jakub Gomułka
Jakub Gomułka
Karol Sobczyński
Karol Sobczyński
Zuzanna Wieczosek
Zuzanna Wieczosek
Jan Dziewior
Jan Dziewior
Barbara Piotrowska
Barbara Piotrowska
Agnieszka Szumańska
Agnieszka Szumańska
Małgorzata Koksa
Małgorzata Koksa
Wojciech Szumański
Wojciech Szumański
Dawid Gębala
Dawid Gębala
Karolina Kobielusz
Karolina Kobielusz
Paulina Szatkowska
Paulina Szatkowska
Barbara Dratwińska
Barbara Dratwińska
Aleksandra Borawska
Aleksandra Borawska
Zofia Imiela
Zofia Imiela
Sonia Hornatkiewicz
Sonia Hornatkiewicz
Magdalena Wrona
Magdalena Wrona
Marcin Wargocki
Marcin Wargocki
Piotr Zubek
Piotr Zubek
Alicja Piątek
Alicja Piątek
Miriam Pichali
Miriam Pichali
Dariusz Pietrzyk
Dariusz Pietrzyk
Katarzyna Osterczy
Katarzyna Osterczy
Marta Moszczyńska
Marta Moszczyńska
Anna Barbara Grochowska
Anna Barbara Grochowska
Ada Rusinkiewicz
Ada Rusinkiewicz
Julian Lesiński
Julian Lesiński
Weronika Kryczka
Weronika Kryczka
Gabriela Kundziewicz
Gabriela Kundziewicz
Kamila Kyrcz
Kamila Kyrcz
Michał Lampard
Michał Lampard
Marta Lisiewicz
Marta Lisiewicz
Weronika Maciejewska
Weronika Maciejewska
Emilia Hamerlik
Emilia Hamerlik
Dominika Hoffman
Dominika Hoffman
Aleksandra Idkowska
Aleksandra Idkowska
Łukasz Juszkiewicz
Łukasz Juszkiewicz
Iga Kondraciuk
Iga Kondraciuk
Małgorzata Kozłowska
Małgorzata Kozłowska
Andrzej Dębowski
Andrzej Dębowski
Szymon Brucki
Szymon Brucki
Kaja Frankiewicz
Kaja Frankiewicz
Miruna Chypś
Miruna Chypś
Bogumiła Kucharczyk-Włodarek
Bogumiła Kucharczyk-Włodarek
Agnieszka Radziejewska
Agnieszka Radziejewska
Małgorzata Tutko
Małgorzata Tutko
Mateusz Deskiewicz
Mateusz Deskiewicz
Anna Zawadzka
Anna Zawadzka
Jury i organizatorzy
Jury i organizatorzy
 
 
Pn Wt Śr Cz Pt So N
6
7
8
9
11
13
21
23
24
27
31

Nadchodzące wydarzenia

Park im. Marszałka Edwarda Rydza-Śmigłego - Warszawa
Opera i Filharmonia Podlaska - Białystok, ul. Odeska 1
Park im. Marszałka Edwarda Rydza-Śmigłego - Warszawa
Teatr Atelier - Sopot, al. Mamuszki 2
Teatr Atelier - Sopot, al. Mamuszki 2

Facebook

SFbBox by enter-logic-seo.gr

© Wszelkie Prawa Zastrzeżone - 2018
Projekt i wykonanie CFTB.PL